ריפודית מתנה בקנית מארז לידה מעל 300ש"ח. משלוחים מהירים עד הבית.

אמהות מעצבות לאמהות

אמהות מעצבות לאמהות

 

אמהות מעצבות לאמהות

עיצוב לאמא האורבנית החדשה- איך הכל התחיל?

לפני כחמש שנים הקמנו  את סטודיו מינימיין, שתינו (שרון ודפי) אז אימהות צעירות, סיימנו את לימודינו בשנקר, עבדנו בתחום האופנה ותמיד חלמנו לעצב ביחד.

באחד המפגשים המשותפים שלנו נוצרה מחשבה משותפת לעצב ולייצר עבור אימהות כמונו, את מה שראינו כקו החדש לאמא האורבנית, זאת שמחפשת להיות תמיד מדוייקת ומעודכנת, זאת שלא רוצה מראה של ג'ימבורי בכל פינה בבית. עיצוב במראה נקי, רגוע המשתלב בקלות בכל עיצוב, בכל בית, עגלה ובכל מקום וזמן.

אימהות מעצבות לאימהות- שפה עיצובית

אנחנו דוגלות בהקשבה גדולה לצרכים ולרצונות של אימהות כמונו, שעוקבות ומחוברות לאתרי השראה מהארץ ומהעולם, ולא רוצות להתפשר על איכות ועיצוב.

השפה שלנו , במינימיין, מאובחנת וברורה מאד, עיצוב נקי, אורבני, ומונכרומטי. מה שהתחיל לפני כחמש שנים בשמיכת תינוק שחורה שהיתה נדירה מאד אז בשוק מוצרי הילדים, גדלה והתפתחה וכיום אנחנו מייצרות ומעצבות גם לבני נוער ( עד למיטה וחצי).

המוצרים, החומרים ומה שבינהם...

כל הגרפיקות שלנו הן ייחודיות לסטודיו, מעוצבות בהתאם לכל פריט ופריט. הן עוברות לבד בהמצאות טכניקה של הדפסות משי, ידנית, אחת אחת על כל מוצר. הפריטים נתפרים חלקם על ידינו בסטודיו הביתי , וחלקם נתפרים במתפרה פרטית בצפון הארץ וכל תהליך הייצור שלהם מתחילתו ועד סופו הוא כחול לבן, מקומי ומקורי. הכל עובר תחת 4 כפות ידיינו 

קרוב לעין קרוב ללב :)

מוצרי הטקסטיל מיוצרים מ 100% כותנה אורגנית, אקולוגית ובכך גם אורך חייהם של המוצרים בהתאם- תפיסה ירוקה, אקולוגית וסביבתית.

מיקס אנד מאטצ'- אג'נדה עיצובית

הרעיונות למוצרים ולעיצובים הן שילוב הידע והניסיון העיצובי שלנו כמעצבות , היצירה והעיצוב הם דרך החיים שלנו. אנחנו עוקבות אחר הנעה בעולם, סופגות השראה וכמובן נשארות נאמנות לבסיס הראיה העיצובית שלנו, וכמובן שואבות השראה מהילדים הפרטיים שלנו. חלק מהבסיס להשראה של שפת העיצוב שלנו בפריטים היא הניקיון הנצחי  שאנו שואבות מעולם האדריכלות ( סקיצות, תוכניות..), עיצוב הבית והאופנה , כי אי אפשר בלי....               המוצרים שלנו , כאג'נדה עיצובית, כולם בצבעוניות של שחור, אפור, לבן ,הם יכולים לעבור מילד לילד בקלות, האיכות הגבוהה של הטקסטיל שומרת על עמידות המוצר לאורך זמן , ובכך גורמת לרכוש פחות ולזהם פחות את הסביבה. יש יותר טוב מזה? 

כל הפריטים נותנים מענה ברור ומדוייק של מיקס אנד מאטצ' וכך המעבר בין עריסה למיטת תינוק, ומעבר לא מחייב החלפה של כל כלי המיטה, לא משנה באיזה סגנון עיצבתם את חדר הילדים הדברים יתאימו , יאזנו וישתלבו בקלות מעצם היותם ניטרליים .השאר תגובה

שימו לב, יש לאשר את התגובה לפני פרסומן

?מה אתה מחפש

סל הקניות שלך