ריפודית מתנה בקנית מארז לידה מעל 300ש"ח. משלוחים מהירים עד הבית.

הקורסים הראשונים בהריון וקצת אחריו

הקורסים הראשונים בהריון וקצת אחריו

3 הקורסים הראשונים בהריון וקצת אחריו, לאמא+

התחלות חדשות, למידה, התנסות ועוד.. האמא החדשה

החיים המודרנים שלנו הם מרוץ אינטנסיבי אך יחד עם זאת אנחנו חיות בעידן של התחדשות, התפתחות וידע נגיש במגוון ערוצים שונים,( כיאה לעידן המודרני, או שמע בזכותו) קל לנו יותר להיחשף למידע חדש.


קורס הכנה ללידה

הקורס הראשון, הוא מהן קורס בסיס, לא כי לא תוכלנה ללדת בלעדיו חלילה אלא כי הוא כמו מהן תאוריה לפני הטסט. אם בעבר הייתה לאישה ההריונית רק אמא או דודה שנתנו טיפים מחוויה אישית או שכנה טובה, וחברה מסורה, הרי שהיום ,כמעט ללא יוצא מן הכלל, נתחיל את ראשיתו של המסלול בקורס הכנה ללידה שיעזור לך להגיע ללידה מוכנה יותר ויכלול עצות מגוונות בהכנה ללידה כגון: שלבי הלידה, טכניקות נשימה, עיסויים והרפיה, כאבי הלידה ודרכי ההתמודדות איתם, מה קורה במחלקת היולדות ובתינוקייה, הימים הראשונים בבית ותחילתה של ההורות החדשה. מייד אחריו יגיעו עוד מספר הצעות/ כלים שבעיקרן יתמכו ביולדת, שלבי ההתפתחות של הבייבי החדש והעמקת הקשר האיכותי בין האם לבין התינוק החדש. הרצון להעניק לתינוק שזה עתה הצטרף למשפחה, סביבה בריאה, נעימה, שלווה וגם מכילה, הוליד לא מעט אפשרויות, המוצעות כיום להורים הטריים. אפשרויות אלו באות לידי ביטוי בתצורת קורסים וסדנאות, מפגשים עם אימהות אחרות בחופש לידה וכל אלו יעזרו לכן לעשות סדר ולרכוש ידע נוסף .

בשלב זה תתחילו להכיר מושגים חדשים הקשורים בתהליך הלידה: "פתיחה" מנח ילוד דומיהם וכמובן לרגע שלאחר מכן בהכנות הבית הכוללות שמות חדשים כמו כרית הנקה/ נחשוש, טטרה ועוד מגוון אביזרים חדשים יכנסו לעולמכן המתרחב עם הקמת התא המשפחתי.


בהצלחה והכי חשוב תהנו מהזמן הזה זו תקופה שונה מכל מה שהכרתן עד התואר החדש שלכן-"אמא"

 

קורס עיסוי תינוקות

הקורס השני שאנו היינו ממליצות עליו באופן אישי ומתוך ניסיון הוא קורס עיסוי תינוקות המקנה הזדמנות נפלאה לחיזוק הקשר שבין ההורה לבין התינוק באמצעות המגע וקשר עין. עצם העיסוי, הנגיעה העדינה/ העמוקה בתינוק, מפתחת בו אמון כללי בהורה, מעודדת את הביטחון שלו ויוצרת אצלו תחושה של אני ושל גוף. העיסוי עוזר בפיתוח ההתפתחות המוטורית של התינוק והתפתחות המערכת החיסונית שלו ומסייע גם במקרים של רגישות כגון: כאבי בטן, גזים וגם עצירות המוכרים לכולם בחודשים הראשונים עקב התפתחות המערכות השונות בגוף והתמודדותם עם העולם החדש שבחוץ. המגע הוא הכלי הראשון לתקשורת שאיננה מילולית ואיננה אמצעית, כלי המאפשר להורה לרכך את הדרך שעשה התינוק מעובר ברחם ועד יציאתו לאוויר העולם. קורס זה מיועד להורים וגם לתינוקות בני שישה שבועות ועד חצי שנה והוא מוצע במסגרות שונות. את הקורס מעבירים מנחים מוסמכים לעיסוי תינוקות או פיזיותרפיסטים ובמהלכו לומדים ההורים טכניקות שונות לעיסוי תינוקות. אתן תרכשו שפה, כלים ומיומנויות חשובות שתעזורנה לכם עם בעיות שכיחות אצל תינוקות, כמו בכי, אי שקט, הקלה על גזים ועוד. הקורס נמשך מספר שבועות או חודשים ולרוב הוא כולל מספר מצומצם של משתתפים קבועים. כל זאת על מנת לספק לכל הורה ותינוק את תשומת הלב הראויה לו ולאפשר לו ליהנות ממרחב בטוח, רגוע מאד ונעים. במהלך קורס זה בדרך כלל תדרשו להביא חיתולי בד/ טטרה, שמן שקדים כמובן המון רצון לחקור יחד איתם את חוש המישוש והמגע.

 

 

קורס ליווי התפתחותי

מטרתו המרכזית של קורס זה הינה מימוש מלוא יכולתו התנועתית של התינוק באמצעות משחקים ותנועות התואמים את שלבי התפתחותו האישיים. הקורס מלווה במוסיקה ובעזרים שונים שמטרתם לגרות את מערכת התנועתיות של תינוקך, חיזוק חגורת הכתפיים, עידוד תנועה וחידוד שלבי ההתפתחות ואיכותם חשובה מאוד גם מאוחר יותר היות ותשפיע על תפקודים כגון זחילה, הליכה, טיפוס, ריצה, כתיבה ועוד. קיימות שיטות שונות לקורס זה וכולם מועברות על ידי מדריכים מומחים שעברו הכשרה מתאימה. הקורס מלווה הורים טריים ואת תינוקותיהם  לעולם חדש מאתגר, מעניין וייחודי. תמצאו את עצמכן משועשעות ואת הקטנטנים מסתקרנים, תזכו לרגעים מלאי חיוכים וצחקוקים ולפעמים גם בכי. ולא פחות חשוב אחרי המפגשים האלו לרב תזכו בתינוק ישן שינה עמוקה ושלווה, שווה שווה !!!

אצלנו תוכלו למצוא מספר אביזרים שילוו את התהליך המאתגר והחדש לקטנטנים שלכם. נתחיל בטייפ חשוב לא להעמיס יותר מידיי כי אין צורך ומעבר לזה יש לדאוג לא לגרות כל הזמן את התינוק/ת. ספרון עגלה/ספר שקט טוב לתפתחות הראיה ע"י צבעוניות ראשונית מעט טקסטורות לגירוי ובהמשך מצטרף אליו חוש המישוש כמובן. חפץ מעבר איתו התינוק מתחיל לחקור ולגלות עולם של צורה, מרקם/טקסטורה, צבע ומשחק ועוד שלל אפשרויות אותם תוכלו למצוא בקלות באביזרים מעוצבים וחפצים שונים 

 

 

כמובן שיש עוד אופציות רבות ומגוונות כגון:  יוגה לתינוקות / שחייה לתינוקות ועוד ...

כל אלה מייצרים זמן איכות לאם ולתינוק ( ואם יש אבות שותפים אז בכלל הרווחתן)

להעביר את חופשת הלידה בעשיה משותפת והכרות לעומק עם הקטנטנים.

כמובן, הכי חשוב שתבחרי מה טוב לך ולכם ותהנו מכל השפע שיש, תבלו שרון ודפי

תגובות 2

  • תודההההההההה ממקד

    - דניאל
  • תודה לכן, בדיוק בשלבי התלבטות מה נכון לי וממש עשיתן לי סדר במחשבות, אלופות

    - בר

השאר תגובה

שימו לב, יש לאשר את התגובה לפני פרסומן

?מה אתה מחפש

סל הקניות שלך