ריפודית מתנה בקנית מארז לידה מעל 300ש"ח. משלוחים מהירים עד הבית.

מכאן הכל התחיל...

מכאן הכל התחיל...

המותג מינימיין (="קטני שלי") נולד בסיומו של קיץ 2015, מתוך אהבה גדולה לקטנטנים שלנו ורצון לייצר פריטים ייחודיים לתינוקות רכים, בעיצוב נקי, רענן ובוגר, מתוחכם ומפנק באיכותו. אנחנו דפי ושרון, חברות ואמהות צעירות, בעלות תואר בעיצוב B.des בוגרות מכללת שנקר לעיצוב אופנה. באותם ימים דפי הייתה לאחר הריון שני, אמא לשתי בנות קטנטנות, שחיפשה פריטים בעיצוב ניטרלי ובצבע שאינו ורוד, ושרון במהלך ההריון הראשון שלה, כשהחליטה בשם הספורט והפתעת הלידה לא לדעת את מין העובר. לקראת סיום ההריון שרון התחילה להתכונן ללידה הקרבה ובאה ולשוטט בחנויות השונות בתקווה למצוא פריטים בצבעים ניטרליים לתינוק שמינו אינו ידוע. ורוד ותכלת נמצאו בכל פינה, ושרון נתקפה חוסר אונים מכך שהיא לא הצליחה למצוא צבעים שאינם מגדריים או פריטים מעוצבים בסטייל, והיא נאלצה להתפשר על בז'ים ואפורים. 

שתיינו מצאנו את עצמנו באותו מצב, משוועות לפריטים בעיצובים ובצבעים שאינם בנמצא וכך נולדה המחשבה להשתמש בכלים ובאהבה שלנו וליצור מותג בדמותנו, ומיד התחלנו לחפש את חומרי הגלם הטובים ביותר, כי שתינו מאמינות באיכות לפני הכל. ומאז הכל היסטוריה

מינימיין נולד ועודנו מותג בוטיק מקומי כחול לבן, שמספק מענה לאמהות כמונו, שחיות ונושמות אופנה, שרואות הכל וגם קצת אחרת, ומחפשות עיצוב מוקפד, רענן וניצחי. במינימיין תמצאו פריטים בצבעוניות מונוכורומטית רעננה ומתוחכמת, העונה על הצורך העיצובי לשני המינים כאחד. הקולקציות שלנו משלבות איורים גרפיים מקוריים נקיים שעוצבו על ידינו, ומודפסים על הפריטים בהדפסות משי רכות ללא רעלנים על בסיס מים בהדפסה ידנית על כל מוצר ומוצר. את הפרטים שלנו ניתן להעביר בין אחים גם אם הם לא מאותו המין, והם מאפשרים שמירה על עיצוב ניטרלי, נקי ומוקפד בחדרי הילדים ובבית.

והנה חלפו להן כבר לא מעט שנים, ולנו ביחד יש כבר 5 ילדים וקולקציות שהולכות ומתרחבות יחד עם הלב שלנו. ובשביל שלא תישארו סקרנים האם שרון צדקה בניחוש שלה, אז התשובה היא לא, היא טעתה. היא הייתה בטוחה לאורך כל ההריון שיש לה בן, ונולדה לה בת בכורה. דפי חובקת כיום שלוש בנות מתוקות, וכל חמשת הילדים של שתיהן מדגמנות (ומדגמן אחד) מינימיין.

בשבילנו מינימיין זה עיצוב. איכות. פינוק. בשבילנו מינימיין זו אהבה.

תגובות 2

  • אין על המצעים שלכם, מאוהבים בכם כבר 5 שנים

    - לירון
  • מאוהבים בכם כבר 5 שנים ברציפות :)

    - לירון

השאר תגובה

שימו לב, יש לאשר את התגובה לפני פרסומן

?מה אתה מחפש

סל הקניות שלך