נפרדים סוגרות את האתר!SALE SALE SLAE

מתנת לידה - מה הכי אהוב על היולדת?

מתנת לידה - מה הכי אהוב על היולדת?

9 חודשים ולפעמים אפילו יותר של תהליך וציפיה שמתנקזים לרגע אחד עוצמתי ביותר

הבכי הראשון מייד לאחר הלידה, ובשעה טובה ומוצלחת למשפחה או לחברים קרובים נולד/ה תינוק/ת בפעם הראשונה או השניה או השלישית.

אין ספק שמדובר במאורע משמח ומשמעותי מאוד עבור ההורים הטריים שבין רגע הפכו מזוג צעיר למשפחה חדשה או  מורחבת.לפעמים אפילו ביותר מתינוק/ת אחד הנס כפול ויש תאומים.

ואז מגיע הרגע שאנחנו רוצים לפנק את היולדת הטריה במתנת לידה שתהיה מושלמת!

חשבנו לעצמנו אחרי מעל 5 שנות פעילות וכמובן שבדקנו בקרב הלקוחות מה הכי חשוב להן? מה הן הכי אוהבות לתת? או מה זכור להן שהיה הכי מוצלח כשהן קיבלו את המתנה.?
משפט אחד חזר ממש כמעט תמיד : "הכי חשוב לי במתנת לידה הוא שהיא תיהיה פרקטית ואיכותית."

המתנה הכי נפוצה לתינוקות מאז ומעולם היא טקסטיל. הסיבה היא פשוטה, כמות ההחלפות לתינוק שנולד היא עצומה הן בגלל קצב הגדילה המהיר יחסית בשנה הראשונה.

זו השנה היחידה שמידות הביגוד או כלי המיטה משתנים כל כמה חודשים. זו גם כמות הפליטות היציאות ויתר ההתנסויות השונות הם שגורמים לנו להחליף הכל בקצב מהיר בהרבה מהרגיל.

מעבר לבגדים שמחליפים כל הזמן יש גם סדינים, חיתולי בד שבהם משתמשים המון בגיל הזה וגם שמיכות שתמיד טוב שיש כמה שיותר (לעגלה, לעריסה, ברכב ועוד..).

פעמים רבות אנו מגלים במארזי לידה שהם יפים למראית עין אך כאשר מפרקיפ את המארז מגלים כי הם אינם הכי פרקטים ולא הכי איכותיים ואז נוצר מצב שבו כלל לא משתמשים בחלק  בו מהפריטים ובחלק שאנו משתמשים לאחר כביסה או שתיים הבד מתכווץ/מתקשה/נוצרות כדוריות בבד או שהוא מאבד מצבעו וצורתו.

 = קטני שלי * MINIMINE

מייצרות את כל הפריטים שלנו תחת מותג הבוטיק בדקדקנות רבה מוצרים פרקטיים מניסיוננו האישי וללא פשרות על האיכות כך שמתנות הלידה שלנו יהיו מעוצבות ומפנקות ולא יהיו מאכזבות!

כל המוצרים שלנו מיוצרים מ 100% כותנה אורגנית סרוקה ואקולוגית, ידידותית לסביבה ולתינוק 

אנו מאמינים שלתינוק הרך מגיע הטוב ביותר, ועל כן בחרנו לייצר את הטקסטיל שלנו מהכותנה הטובה ביותר שיש במגוון מונוכרומטי הנטול סטיגמות או מגדר משחור אפור ולבן.

ההמלצה שלנו היא לקנות מארז מתנה ללידה, אשר מכילה אך ורק דברים פרקטיים ואיכותיים,

כך שהאמא הטריה תוכל באמת להנות ממוצרים מפנקים וטובים,

ואם בא לכם בכל זאת לא להחליט שובר מתנה הוא בהחלט בחירה שווה נוספת אשר מונעת הגררות להחלפות המצריכות נסיעות לקניון בימים שלאחר הלידה.

מזל טוב!!!

השאר תגובה

שימו לב, יש לאשר את התגובה לפני פרסומן

?מה אתה מחפש

סל הקניות שלך